
17:01, 27 грудня 2021 р.
"Свято наближається!": у центрі Тернополя з'явилося гігантське зображення Степана Бандери (ФОТОФАКТ)

Тернопіль уже готовий зустріти новий 2022 рік. У центрі міста з'явилося гігантське зображення Степана Бандери.
Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив Олег Любінський.
"Тернопіль готується до свята!!! Свято наближаться!!!",- написав він, оприлюднивши знімок фінального етапу встановлення велетенського портрету.
Зображення, яке супроводжується написом "Батько наш Бандера, Україна - мати", тепер розміщене прямісінько на будівлі ОДА, навпроти самого ж пам'ятника Степану Бандері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
15:21, 22 червня
12:38, 25 червня
9
12:04, 19 червня