• Головна
  • Електрична тепла підлога - переваги та відмінності під ламінат та плитку
Новини компаній
16:34, 31 грудня 2021 р.

Електрична тепла підлога - переваги та відмінності під ламінат та плитку

Новини компаній

Електрична тепла підлога для приватного будинку та квартири. На цю мить електроенергія стала самим рентабельним видом обігріву оселі. Серед електричних обігрівачів, тепла підлога має найвищий рівень комфорту.

тепла підлога під ламінат та плитку від Polcity.com.ua

тепла підлога під ламінат та плитку від Polcity.com.ua

Звісно, що її монтаж потрібно прорахувати та виконувати заздалегідь. Багато потенційних користувачів вважають монтаж теплої підлоги дуже складним і тому не наважуються на її використання.

Ми пропонуємо розглянути детальніше весь процес розрахунку та монтажу, щоб Ви зрозуміли принцип роботи, об’єм потрібних матеріалів та зусиль для її використання.

Сама проста, дешева та ефективна є тепла підлога під ламінат. Її монтаж здатна виконати будь-яка людина, без спеціальних навичок та інструментів. У якості нагрівача ламінату, лінолеуму та килимового покриття частіше за все використовують інфрачервону нагрівальну плівку. Плівка має дуже маленьку товщину, лише 0,4 мм. Тому вона легко розміщується на підкладку та накривається ламінатом. Рівня підлоги вона не підіймає.

тепла підлога під ламінат та плитку від Polcity.com.ua

тепла підлога під ламінат та плитку від Polcity.com.ua

Якщо покрити теплою підлогою 60-70% загальної площі кімнати, то вона буде здатна повноцінно обігріти приміщення. Керування температурою у такому випадку слідує довірити програмованому терморегулятору з датчиком підлоги, та датчиком повітря. Ви встановлюєте температуру повітря у кімнаті, та налаштовуєте погодинний графік роботи системи. Весь процес обігріву робиться повністю автоматичним. Якщо потрібно підігріти невеликі площі, то частіше за все використовують механічні терморегулятори, які мають лише датчик температури підлоги. 

Купувати всі необхідні складники зручніше та вигідніше повними наборами. Такі комплекти зручно пересилати до будь-якого відділення пошти.

тепла підлога під ламінат та плитку від Polcity.com.ua

тепла підлога під ламінат та плитку від Polcity.com.ua

Підігрів покриття з керамічної плитки більш складний процес, бо потребує будівельного досвіду та обладнання. Перед придбанням матеріалів та їх монтажем потрібно дуже ретельно прорахувати потрібну потужність та корисну площу обігріву. Великий вибір теплої підлоги під плитку за посиланням https://polcity.com.ua/ua/teplyj-pol-pod-plitku/.

Існує декілька варіантів розташування нагрівального елемента на різній глибині від поверхні плитки. Тож бо і варіантів самого нагрівального елемента також декілька. Таку схему краще розраховувати разом зі спеціалістом. Але для максимальної зручності користувачів виробляються нагрівальні мати. Вони найпростіші при укладенні, тому їх монтаж також дуже часто виконують самостійно. Тепла підлога розрахована на безперебійну роботу протягом десятиліть. Вона дуже надійна та ефективна. Має великий гарантійний термін. Для її максимальної ефективності потрібно утеплювати стяжку, щоб спрямувати вироблене тепло у гору. При великих площах обігріву раціонально використовувати багатотарифний лічильник електричної енергії. Велику користь дають програмовані регулятори, бо вони вмикають підлогу лише у потрібний час, та цим суттєво заощаджують кошти на електроенергію. Ви можете зробити свою кімнату теплою у будь-яку пору року, достатньо лише увімкнути систему. Тепла підлога не займає корисного місця, не потребує огляду та профілактики. Дозволяється в використанні у будь яких приміщеннях. Великий асортимент вітчизняних та закордонних виробників та моделей Ви можете знайти на сторінках нашого сайту https://polcity.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар сягне психологічної межі, курс валют приголомшить Україну": експерти сказали, чи українцям варто бігти в обмінники
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...