• Головна
  • Тернопільський завод, який смердів місяцями, постачатиме корм рибам у В'єтнамі
09:00, 11 червня 2013 р.

Тернопільський завод, який смердів місяцями, постачатиме корм рибам у В'єтнамі

Державне підприємство «Укрветсанзавод» уклало угоду з ТзОВ «Вінтехнопак» про спільне інвестування 5,4 млн грн у Тернопільський ветсанзавод.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Желіховський, угодою передбачено, що ТзОВ «Вінтехнопак» інвестує до кінця року 3,2 млн грн, «Укрветсанзавод» – 2,2 млн грн.

«Ці кошти підуть на заміну діючих котлів і зміну технології виробництва кісткового борошна. Замість газу котли працюватимуть на твердому паливі, що дасть можливість істотно зменшити собівартість продукції, адже вдасться зекономити до 50% природного газу. Завдяки покращенню якості продукції та її конкурентноздатності заплановано розпочати експорт продукції ветсанзаводу», – розповів Желіховський.

За його даними, власником ТзОВ «Вінтехнопак» є в’єтнамець, відтак продукція заводу переважно експортуватиметься в дану країну, де кісткове борошно планують використовувати для годування риби, передає  УНІАН. Заступник голова ОДА також повідомив, що частково вже надійшли кошти на погашення заборгованості перед працівниками підприємства, а також перед пенсійним фондом.

«За перший квартал борги уже погашені, невдовзі буде закрито питання по решті заборгованого», – запевнив Желіховський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...