• Головна
  • 7 надважливих уроків, які змінюють життя: психолог пояснив, як кардинально виправити свою долю
19:01, 13 січня 2022 р.

7 надважливих уроків, які змінюють життя: психолог пояснив, як кардинально виправити свою долю

7 надважливих уроків, які змінюють життя: психолог пояснив, як кардинально виправити свою долю

Найчастіше люди навчаються тільки на власних помилках, хоча вміння переймати чужий досвід заощадило б купу часу та нервів. Доктор філософії, нейросоціопсихолог й автор чотирьох книг про психічне здоров'я Конор Хоган упевнений, що деякі життєві уроки більшість засвоює надто пізно.

Як інформує "Obozrevatel", доктор Хоган підкреслив: життя швидкоплинне, але часто ми дізнаємося, наскільки воно коротке, тільки тоді, коли воно ось-ось закінчиться. "Тому вам потрібно максимально використовувати його", – зазначив експерт.

1. Життя лише одне

Це проста теза, яка використовується дуже часто, але вона наповнена глибоким змістом. Люди знають про цей факт, але часто просто не усвідомлюють, наскільки це важливо.

"Ніхто не повернувся після смерті, ніхто не сказав нам, що прожив життя в іншому всесвіті. Тому потрібно дорожити єдиним шансом, який у вас є", – написав нейросоціопсихолог.

Життя лише одне

2. Вибір, який ви робите, визначає ваш шлях

На думку експерта, більшість осіб не розуміють: хоча їхній вибір може здаватися не надто важливим, насправді він вплине на людину, як тільки вона його зробить.

"Навіть найпростіше, як вставання трохи раніше щоранку, означає, що ви уникаєте заторів і приступаєте до роботи раніше. Якщо ви робитимете це протягом тривалого часу, то будете менш схильні до стресу від стояння в заторі.

Це дозволить вам мати більше часу не тільки вранці, але і протягом дня, а також увечері.

Тобто ви будете готові працювати щодня, і ваша робота з часом буде більш плідною, а разом із нею і винагорода у вашому робочому житті", – пояснив Хоган на простому прикладі .

Будь-який вибір важливий для вашої подальшої долі

3. Ви можете вперше зустрітися з людиною тільки раз, тому повинні справити гарне перше враження

Психолог заявив, що прості речі, такі як добре одягатися і правильно доглядати за собою, "значать страшенно багато".

Він зазначив: найсмішніше, що люди, ймовірно, не помітять всі деталі на вашому одязі й не запам'ятають його, але вони знатимуть, що при першій зустрічі ви виділялися з натовпу і справили на них гарне враження.

4. У вас стільки ж здібностей, скільки й у більшості інших, яких ви зустрічаєте у житті

"Навіть якщо при зустрічі з оточуючими ви можете подумати, що ви не такі класні, як вони, в цей момент ви занадто недооцінюєте себе. Тому що, якщо відсторонитися й об'єктивно подивитися на себе, ви помітите, що ви дуже вражаюча особистість. І ніхто не може бути вами", – написав Хоган.

Він порадив боротися з комплексами та розвивати вміння самопрезентації, а також бути впевненими у собі.У вас стільки ж здібностей, скільки і в інших

5.Те, що ви "занадто старі" – безглузде виправдання, яке ви придумали

Хоган заявив: якщо ви похилого віку, це може бути причиною проблем зі здоров'ям, які тягнуть вас назад. "Але якщо ви середнього віку, у вас немає виправдань, крім тих, які ви самі вигадуєте", – підкреслив експерт.

Він звернув увагу на те, що багато осіб обмежують себе, тому що думають, що трохи постаріли й уже не є тим фізичним зразком, яким були в молодості.

"Але, правду кажучи, коли у вас є здатність змінюватися, у вас достатньо сил, щоб справлятися", – написав Хоган.

Старість

6. Вам не потрібно, щоб інші вірили у вас, доки ви вірите в себе

Психолог зазначив, що часто люди потребують підтримки весь час і опускають руки замість того, щоб зробити щось, у чому вони можуть досягти успіху.

"Тим не менше, якщо ви спробуєте щось і зазнаєте невдачі, довкола вас будуть люди, які будуть захоплюватися тим, що ви насамперед намагалися", – написав він.

Хоган порадив не боятися пробувати, навіть якщо вам здається, що навколишні не вірять у вас. За його словами, навіть якщо у вас не все вийде, страх перед новим почне розсіюватися.

7. Якщо ви плануєте надто багато, завтра стає вчора

"Не зрозумійте мене неправильно: щоб усе було правильно, часто потрібно ретельне планування. Але якщо ви відкладаєте те, що хочете, через своє планування, то пропустите можливість взагалі щось зробити", – написав нейросоціопсихолог.

Він наголосив: упущені моменти – це те, про що ви потім шкодуватимете. "Так що рухайтеся й дайте життю шанс!" – закликав Хоган.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Психолог #поради #життя
Оголошення
live comments feed...