• Головна
  • Котли на дровах ТМ ALTEP – зручно, екологічно та економічно вигідно
Новини компаній
15:39, 14 січня

Котли на дровах ТМ ALTEP – зручно, екологічно та економічно вигідно

Новини компаній

Вже майже 15 років на вітчизняному ринку успішно працює підприємство замкнутого циклу «Альтеп-Центр». Виробнича філософія структури – забезпечення енергонезалежності та енергоефективності країни, створення для кожного її мешканця максимально комфортних та безпечних умов життя.

Компанія працює у сфері виробництва та реалізації опалювального обладнання та налічує понад 30000 корпоративних і приватних клієнтів.

Перелік продукції ТМ ALTEP

Компанія «Альтеп-центр» виготовляє інноваційне опалювальне обладнання, орієнтоване на тверде паливо, ціна котла на дрова починається від 14 100грн:

  • вугілля;
  • дерево;
  • пелети;
  • біопаливо (перероблені відходи деревообробної промисловості та сільгоспвиробництва).

Продукція фірми відповідає європейським санітарним, екологічним та технологічним нормам. Це твердопаливні котли різних модифікацій, пелетні паяльники, теплоакумулятори, бункери та комплектуючі до них. Великим попитом серед комунальних підприємств користуються блочно-модульні котельні, які дозволяють відчутно зменшити витрати на опалення.

Чи не найбільш популярними серед продукції бренду Altep є твердопаливні котли, які розраховані на використання дров. Їх встановлюють не лише власники приватних домогосподарств, а й корпоративні клієнти.  

Переваги твердопаливних котлів на дровах

Дрова – найпоширеніший та найдоступніший за ціною вид палива, який є навіть у віддалених та закинутих селах. Серед усього переліку продукції компанії «Альтеп-Центр» на дровах ефективно працюють

  • промислові котли;
  • котли з ручним завантаженням палива.

Завдяки принципу пошарового горіння, коли кисень подається зверху вниз, дрова згорають за принципом «перевернутого сірника», тобто зверху донизу. Це дозволяє згоріти дровам повністю з максимальною тепловіддачею. Причому на одній закладці дров котел може працювати до 48 годин.

Ще одна їх перевага – можливість за необхідності змінити вид палива. Окрім дров це можуть бути тріска, відходи деревини, торф, тирсові чи торф’яні брикети.

Використання теплоакумулятора в рази збільшить ефективність роботи котла.

У фірмі «Альтеп-Центр» за доступною ціною можна придбати котли необхідної потужності від 12 до 600 кВт в залежності від потреб. Усі вони характеризуються високою якістю виробництва, безпечністю та ефективною тепловіддачею. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...