• Головна
  • Кондиціонери для тканини від Lenor®: безпека й ефективність
Новини компаній
16:54, 14 січня

Кондиціонери для тканини від Lenor®: безпека й ефективність

Новини компаній

Новий одяг завжди м’який та приємний на дотик. Та після кількох циклів прання втрачає форму та насиченість кольору? Часом проблема криється в поганій якості самих речей, та частіше — в неправильному догляді за тканинами.ЗМІСТ

Кондиціонер для білизни: для чого використовувати

Народні засоби чи пом’якшувач із магазину: розвінчуємо міфи

  1. Безпека складників кондиціонерів Lenor®

  2. Кондиціонер для білизни Lenor® гіпоалергенний

Кондиціонер для білизни: для чого використовувати

Аргумент 1. Пральні порошки разом із чистотою надають речам жорсткості. Це одна з головних причин, чому потрібно застосовувати кондиціонер під час прання. Саме його додавання пом’якшує тканину, не даючи волокнам заплутуватися, а також уберігає одяг від втрати кольору.

Аргумент 2. Чудовий аромат. Випрана з кондиціонером білизна — гарантія довготривалої свіжості. Пральні засоби зазвичай теж ароматизовані, але тканина швидко втрачає цей запах.

Аргумент 3. Білизна менше електризується й легше прасується. Щоправда, такого результату можна досягти лише після третього-четвертого прання з кондиціонером. Так-так, вплив пом’якшувача має накопичувальний ефект. З кожним новим пранням ваші речі вбирають більше аромату, стають м’якшими й навіть яскравішими.

Народні засоби чи пом’якшувач із магазину: розвінчуємо міфи

Існує думка, що всі засоби, в складі яких є хімічні речовини, — шкідливі для здоров’я та навколишнього середовища. Чомусь інколи люди схильні більше вірити «перевіреним» рецептам із соцмереж, ніж експертам, які безліч років життя віддали професії та науковим дослідженням. Все ж радимо залишити соду та оцет для втілення кулінарних задумів.

1. Безпека складників кондиціонерів Lenor®

До того як наші продукти потрапляють на полиці магазинів, ми обов’язково переконуємося в їхній безпечності за допомогою чотириетапної перевірки. Ми застосовуємо той самий процес, що й регуляторні світові агентства, а саме: Світова організація охорони здоров’я (World Health Organization — WHO), Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (Food and Drug Administration — FDA) та Агенція охорони довкілля (Environmental Protection Agency — EPA) США, Європейський Союз та інші.

Під час вибору засобів для прання звертайте увагу на упаковки з екологічним маркуванням (для порівняно безпечних засобів), а також з попереджувальним маркуванням GHS (або CLP) (для небезпечних засобів).

2. Кондиціонер для білизни Lenor® гіпоалергенний

Lenor® Для чутливої шкіри — гіпоалергенний пом’якшувач, дарує тканинам м’якість і робить їх приємними на дотик. Ця колекція Lenor® створена для чутливої та дитячої шкіри, оскільки не містить алергенів і була схвалена британською Спілкою дерматологів.

Ознайомитися з повним переліком ароматів кондиціонерів і засобів для прання від Lenor® можна на нашому офіційному сайті. Знайдіть для себе найкращий парфумований кондиціонер для білизни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...