• Головна
  • "Вражаючі щедрування": оприлюднено унікальні кадри збирання Маланки у селі на Тернопільщині (ВІДЕО)
19:07, 14 січня
1

"Вражаючі щедрування": оприлюднено унікальні кадри збирання Маланки у селі на Тернопільщині (ВІДЕО)

"Вражаючі щедрування": оприлюднено унікальні кадри збирання Маланки у селі на Тернопільщині (ВІДЕО)

Горошівська Маланка — одне з найгучніших святкових дійств Тернопільщини. Тисячі людей приїжджають до села на Борщівщині для того, аби разом пощедрувати і побачити давні українські традиції, які досі там зберігають.

Маланку-Назара ще з обіду почали готувати до відповідальної місії. Ввечері він має обійти з щедрівками та танцями все село. Традицію маланкувати в Горошовій, що на Борщівщині, передають вже сотні років з покоління до покоління. Так, одяганням Маланки займаються одразу декілька досвідчених жінок.

До кожної найменшої деталі костюму відносяться максимально відповідально, бо ж Маланака- головний персонаж цього вечора. Слідкує за всім процесом найстарша представниця родини. Пані Ліда Щербань вже багато років збирає Маланок до свята. Каже, весь процес займає близько трьох годин, адже з шматків тканини потрібно зробити костюм. Найскладніша його частина – головний убір.

Поки у хатах вбирають Маланок, в центрі вже чекають люди. Тут спаравжній український карнавал. Царі, ангели, жиди і багато інших персонажів. До рання всі вони колядують і ходять з піснями хатами. Пропонуємо вам зануритися в атмосферу цього дійства.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маланка #Тернопільщина #традиції

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
isabella ahha
Вчора, 10:39
Як я повернула свого розлученого чоловіка за допомогою привороту доктора АЛАБА... Мене звати Ізабелла Ітан. Коли я читав свідчення в Інтернеті про те, як доктор АЛАБА, найяскравіший і найсильніший заклинатель, допомагає повернути чоловіка, що розлучається, Кохану. Мені було цікаво, як це може бути правдою, адже багато хто підводив мене в минулому без жодного результату. Я просто відпустив пост і перемістився по форуму. Знову звернувшись до мого повідомлення, якась особа опублікувала й сказав, що перевірений кидає заклинання. Після того, як вона прочитала пошту, це був той самий чоловік, доктор. АЛАБА, про яку вона говорила. Тож у мене немає іншого вибору, як дійсно перевірити, як він працює. Я була повністю спустошена, коли мій коханий чоловік покинув мене. Наче весь мій світ зникав у горі й болі. Я знаю, що це звучить дивно, але з усіх заклинарів, з якими я спілкувався, він єдиний, хто залишив у мене враження, що я такий правдивий і надійний. Більше ніж його слова, він повернув мого чоловіка і здійснив усі мої бажання. Зараз він лояльний, приділяє мені увагу, щонеділі дарує мені квіти, ми часто ходимо в кіно і ресторан. мій чоловік прийшов до мене, вибачився за скоєну несправедливість і пообіцяв, що більше ніколи цього не робитиме. Відтоді все нормалізувалося. Ми з сім’єю знову живемо щасливо разом. Я буду вічно вдячний, що перетворив своє життя з пекла в рай! Я вважаю, що той, хто потребує допомоги, повинен звернутися до нього за допомогою. Нехай Бог і надалі використовує вас, щоб врятувати розрив. У кого є проблеми в шлюбі, проблеми з розлученням, втрачений коханий або якісь проблеми у стосунках, ви можете зв’язатися з ним ([email protected]). Або WhatsApp/Viber йому за номером +1(425) 477-2744
Оголошення
live comments feed...