• Головна
  • Віктор Павлік звернувся на проект "Чекай мене.Україна", щоб розшукати рідну людину (ФОТО)
15:19, 15 січня

Віктор Павлік звернувся на проект "Чекай мене.Україна", щоб розшукати рідну людину (ФОТО)

Віктор Павлік звернувся на проект "Чекай мене.Україна", щоб розшукати рідну людину (ФОТО)

Віктор Павлік, народний артист України з Тернопільщини, вирішив розшукати рідню. Його діда ростріляли під час Другої світової війни,рале чоловік хоче розшукати хоча б одну рідну людину по дідовій лінії. Для цього він звернувся у проект «Чекай мене. Україна». В своєму інтерв'ю телеканалу "Інтер" Віктор поділився сімейною таємницею. 

«Моя історія досить цікава, – розповів Віктор Павлік в ефірі «Чекай мене.Україна». – По батькові я Франкович. А Франек – польське ім'я. Є вагомі підстави вважати, що бабуся народила мого тата від пана, у якого працювала в 1938 році. Він був польським євреєм, мав дружину та двох синів – Яцека та Віцека. Моя бабуся тоді працювала в панському маєтку батрачкою: доглядала його дітей, готувала, прибирала. Потім вона розповідала нам, що будинок у Теребовлі, де народився мій батько і де й досі живе моя мати, подарував їй польський пан. Певно, не просто так подарував". 

Співак навіть проводив генетичну експертизу, щоб знайти ключ до розгадки свого завдання. 

"Щоб переконатися у своїх здогадах, я зробив генетичний аналіз в Ізраїлі, – продовжує співак. – Він показав наявність 5% єврейської крові та майже 50% – польської, що ще більше підтверджує той факт, що мій батько – поляк, а мій дід і є той польський пан".

На жаль, ані імені, ані прізвища свого діда Віктор Павлік не знає. Під час Другої світової війни євреї були об'єктом знищення, яке проводилося нацистською Німеччиною.

"Коли під час війни до Теребовлі прийшли німці, всіх євреїв, зокрема й панську сім'ю, розстріляли. Де саме це сталося – ніхто з жителів села не знає. Бабуся після війни не любила згадувати ті часи, ім'я пана залишилося мені невідомим". 

За словами співака, навіть через десятиліття він має надію, що за допомогою програми зможе знайти рідних по лінії діда і прадіда. У понеділок, 17 січня, о 16:05 у новому випуску проекту «Чекай мене. Україна» пролунає ще одна сімейна історія Віктора Павліка. Його мама розповість, кого шукає вона. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Віктор #Павлік #програма #шоу #Чекай #Україна #таємниця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...