• Головна
  • Маски медичні – що надійно захищають
Новини компаній
13:00, 17 січня

Маски медичні – що надійно захищають

Новини компаній

При виборі: маска чи респіратор – треба розуміти, який захист ви хочете отримати. Захистити себе чи захистити від себе. Найкращий варіант - це два види захисту, тому що ми не знаємо, чи ми є носіями вірусу, чи люди поряд з нами. Якщо ви використовуєте маску, ви захищаєте себе та оточуючих, а якщо респіратор із клапаном – тільки себе!

Маски медичні – що надійно захищають, фото-1

Маска тришарова медична – це простий засіб захисту органів від різних факторів негативного впливу. Вона чудово захистить від вірусів та бактерій, алергенів, токсичних газів. Достовірно відомо, що маска захищає від 99,9% вірусів.

У період пандемії серед працівників медичних закладів та населення дуже добре себе зарекомендували маски тришарові Волес, завдяки високоякісному матеріалу та якості виготовлення, вони забезпечують легкість дихання та комфорт при носінні.

Переваги одноразових медичних масок Волес:

  • вони доступні для всіх і продаються в кожній аптеці;
  • мають три шари - зовнішні шари виготовлені з легкого нетканого матеріалу, а внутрішній, що виконує функцію фільтра - з мікропористого волокна мельтблаун;
  • майже невагомі та дихаючі, тому не створюють дискомфорт або труднощі з диханням при носінні;
  • не тиснуть, не натирають, не викликають роздратування;
  • підходять навіть дітям (при виборі потрібно правильно підібрати розмір маски, щоб добре прилягало до обличчя);
  • гіпоалергенні.

Коштують одноразові медичні маски недорого, і можна придбати одразу упаковку.

Звертаємо увагу, що час використання такої маски - 2-3 години (або поки не стане вологою), тому для довготривалого носіння вона не підходить.

Наразі носіння масок є основним заходом для боротьби з передачею інфекції та порятунку життів. Бережіть себе та оточуючих та носіть маски!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...