• Головна
  • "Імунна система не витримає подвійного удару, вірус почав поєднуватися зі страшною бідою": медик про штам "Омікрон"
17:01, 17 січня

"Імунна система не витримає подвійного удару, вірус почав поєднуватися зі страшною бідою": медик про штам "Омікрон"

"Імунна система не витримає подвійного удару, вірус почав поєднуватися зі страшною бідою": медик про штам "Омікрон"

Штам "Омікрон" поширюється, витісняючи штам "Дельта". Але медики повідомляють, що існує імовірність ще більшої небезпеки, якщо крім цього вірусу організм буде одночасно атакований ще й іншою страшною загрозою. Фахівці пояснили, що може статися, якщо все ж таке нещастя трапиться із зараженим.

Як інформує "Obozrevatel", голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко розповів, що станеться, якщо одночасно інфікуватися коронавірусом і грипом.

"Мікс грипу і Омікрону може бути дуже небезпечним", – наголосив він.

Як пояснив науковець, Florona не є окремим вірусом: "Це поєднання в одній людині, яка захворіє на два віруси". Воно становить загрозу, оскільки фактично подвоює навантаження на імунну систему людини, пояснив він.

"Це небезпечно, тому що наша імунна система, хоч вона й потужна, хоч вона і вміє розрізняти різні віруси і буде боротися з ними, але коли на неї додаткові навантаження, вона може не витримати", – попередив Комісаренко.

Він зауважив, що наразі в світі мало випадків одночасного захворювання на грип та штам Омікрон, отже, остаточні висновки робити зарано. Проте, "можна припустили, що, якщо буде значне поширення обох вірусів, це буде небезпечно", – сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лікар #штам #Омікрон #штам #Дельта #подвійне #зараження #грип #симптоми
Оголошення
live comments feed...