• Головна
  • Патріотичний вертеп з благодійною метою колядував на «Опіллі»
Новини компаній
14:10, 18 січня

Патріотичний вертеп з благодійною метою колядував на «Опіллі»

Новини компаній
Патріотичний вертеп з благодійною метою колядував на «Опіллі»

Кілька сотень років український народ свято береже і шанує свої різдвяні традиції. Українські колядки та щедрівки вже давно підкорили світ своєю мелодійністю і світлою радістю, обрядові дійства вражають колоритом, дотепністю й акторською майстерністю. А найбільше, що гріє душу кожного українця, та утверджує нас як єдиний народ, як націю, – це те, що наші обряди і традиції живуть, розвиваються й передаються з покоління в покоління.

Традиційний вертеп з сучасними нотками організували талановиті та щирі однодумці, аби прославити народження Сина Божого й виконати важливу місію. Заради благородної мети зібралися в один творчий колектив люди різних професій, які у ці благословенні різдвяні дні вирішили нести добро, мир, любов, радість і Господню благодать у домівки тернополян, на підприємства й організації та допомогти діткам.

Святковими днями вертепне дійство побачили і працівники корпорації «Опілля». Із великим захопленням переглянули виступ вертепівців на підприємстві.

Патріотичний вертеп з благодійною метою колядував на «Опіллі», фото-1

«Вертеп показуємо цьогоріч не вперше. У 2018 році ідею реалізували як спільний проект Тернопільського обласного молодіжного методичного центру та Клубу історичної реконструкції «Патріот». У 2019 році з вертепом їздили на Схід, де показували його військовим. Кожного року вертеп дещо змінюється та доповнюється, з’являються нові персонажі, проте незмінною залишається ідея. Завдяки Благодійному фонду «Михайла та Мар’яни Головко» у цьому році вертеп вийшов на новий рівень. У 2023 році також маємо намір показувати вертеп», – розповів Богдан Бутковський, режисер вертепу та автор слів - керівник Тернопільського обласного молодіжного методичного центру та Клубу історичної реконструкції «Патріот».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опілля #корпорація опілля #різдвяний вертеп
Оголошення
live comments feed...