У Тернополі на вулиці Шептицького будують повноцінний торговий комплекс? (Фото)

По вулиці Шептицького у Тернополі, поряд незакінченої будівлі обласної бібліотеки та квіткового базару триває масштабне будівництво.

Правда на папері воно зветься реконструкцією зупинки громадського транспорту з будівництвом об’єктів торгово-побутового призначення. Насправді, це повноцінний торговий комплекс, площа якого може сягнути і тисячі метрів. Кран працює прямо над головами людей, які очікують на тролейбус.

Як розповів директор підрядного підприємства «ТЗОВ Максрембуд» Максим Рибак, на сьогодні триває спорудження монолітно-каркасних частин фасаду. Із зовнішньої сторони об’єкт повністю буде складатися зі скляних частин на алюмінієвих профілях.

«При хороших погодних умовах, ми плануємо закінчити зведення каркасу десь до середини липня, – продовжив Максим Рибак. – Надалі ми свої роботи закінчуємо. Згідно проекту, це буде дуже красива зупинка. Таких будинків у Тернополі можна нарахувати на пальцях однієї руки» – хвалиться будівельник.

Заплановано два повноцінних поверхи. Протяжність будівлі складає 66 метрів, ширина – 6 шість метрів. Але є можливість облаштування певних приміщень і на третьому поверсі під самим дахом. Про будову розповідає й інформаційна табличка (на фото). За даними “За Збручем” в будинку може поселитися одна з потужних аграрних фірм області. Її менеджмент вже не влазить у нинішній офіс.

shept1-300x200

 

shept3

 

shept4

 

shept5-300x200

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі