У тернопільському парку “Загребелля” пообіцяли ліквідувати ріку з фекаліями

- Хочу звернутися до пана Лесіва стосовно катастрофи у ландшафтному парку “Зегребелля”, це масив Дружба,  трохи нижче від автокефальної церкви тече просто ріка з фекалій. Ми звертались в водоканал, але воно прподовжує текти. Це трохи нижче від місця, де люди набирають воду з джерела, – розповів слухач на недільному ефірі керівництву управління ЖКГ міської ради Тернополя.

Начальник управління Микола Лесів зазнчачив, що про проблему каналізації, що протікає в парку, вперше чує, подібних звернень не було, але пообіцяв, що територію перевірять і проблему, якщо така є, виправлять вже ближчим часом, пише Доба.

- Дякую за запитання, вперше чую про це, направлю перевірку даного питання. Якщо пішки на кладовище, то там дійсно відчувається неприємний запах. Ми перевіримо з працівниками КП “Тернопільводоканал” ситуацію і всі незручності постараємось виправити якнайшвидше, – каже Лесів.

Втім, воду з джерела, що у парку, не можна пити в будь якому разі, вважає заступник начальника управління Олег Соколовський.

- Не забувайте, що в нас нема питних джерел, де можна брати воду. Ми постійно про це застерігаємо, вішаємо таблички, але люди знову зривають таблички. В Тернополі, які би давали якісну питну воду,  немає, слід користуватись централізованим водопостачанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі