• Головна
  • На Тернопільщині від ковіду помер 30-річний чоловік і ще 6 осіб
09:00, 21 січня 2022 р.

На Тернопільщині від ковіду помер 30-річний чоловік і ще 6 осіб

На Тернопільщині від ковіду помер 30-річний чоловік і ще 6 осіб
1 тис. 57 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 20 січня 2022 року. Про це інформує обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Також за останню добу померло 7 осіб:
1 - чоловік 30р., Кременецький район;
2 - жінка 68р., Тернопільський район;
3 - жінка 66р., м. Тернопіль;
4 - жінка 59р., Тернопільський район;
5 - жінка 72р., Чортківський район;
6 - чоловік 61р., Тернопільський район;
7 - жінка 85р., Тернопільський район.
Одужало – 213 осіб, проведено досліджень методом ПЛР – 2 192.
За весь час пандемії в Тернопільській області
захворіло – 114 078 осіб;
одужало – 1060 58 осіб;
летальних випадків – 2 195 (та 3 випадки - жителі інших областей).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ковід
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
"Сніг і жахливе похолодання пре в цю область України, дощ і мороз вдарять у регіоні": куди суне снігопад, мороз і негода?
Жахливий дощ і люта гроза вдарять прямо 1 вересня, негода і несамовита злива прямо у День знань: що чекає школярів?
Оголошення