На Тернопільщині таксист «кастрував» хулігана

Звичайно, це сталося не в прямому розумінні. До того ж, хто насправді зробив п'яного галабурдника калікою, ще потрібно встановити. Відтак Тернопільський апеляційний суд відправив цю кримінальну справу на нове розслідування.

.. .10 серпня минулого року пізно вночі таксист Володимир Михайлович під'їхав за вказаною диспетчером адресою до Збаразького АТП. До машини одразу, помітно хитаючись, попрямувало двоє юнаків. Хлопці голосно розмовляли, матюкались. Один зашпортався і трохи відстав, його хирлявий, але надзвичайно крикливий товариш підійшов та обперся в авто, чекаючи на друга, пише Номер один.

- Куди їдемо, хлопці? -запитав таксист.
- До центру, - відказав Сергій (так до нього звертався супутник). Потому молодик, намагаючись відкрити дверцята автомобіля, раптом насмішкувато промовив до водія:
- Але ми грошей не маємо, відвези у борг, а завтра я віддам.
- Ні, я вже й так "накатав" на 560 грн. Не маєте грошей, ходіть пішки, звідси до центру 15 хвилин ходьби. От і йдіть собі задурно, - відказав горе-пасажиру.

Сергій враз оскаженів -облаяв водія, хоча той за віком доводився йому батьком, ще й почав погрожувати: мовляв, ти не знаєш, з ким зв'язався, завтра тебе викинуть з роботи. Водій вийшов із салону і мовчки спостерігав за ним. Наостанок галабурдник спересердя вдарив ногою по машині, що та аж захиталась.

- Ти що робиш? Машини не чіпай! - кинувся до Сергія.
- Вези нас, а то я зараз машину поб'ю, - пообіцяв п'яний парубок і спробував вдарити водія кулаком. Той хотів відхилитись, але у цей момент хтось схопив його ззаду за руки. Автоматично озирнувся й... отримав удар по голові. Лише краєм ока встиг побачити над собою кулак.
- Першим вдарив супутник Сергія, - згодом розповіли слідчому очевидці драми - інший таксист та випадковий перехожий, що саме нагодилися на той час.

Тоді вже Володимир Михайлович відкинув п'яненького хулігана, дісталося на горіхи й іншому. Потому він сів у машину та поїхав за іншим викликом. Як же він здивувався, коли через якийсь час його викликали у міліцію та звинуватили у жорстокому побитті Сергія Н. Парубка вдарили у пах, внаслідок чого його довелось терміново оперувати. Юнак ледь не став імпотентом.

- Якщо б я насправді побив його битою, як стверджує свідок пані Марія, потерпілий не зміг би самостійно піти з місця пригоди, - резонно зауважив Володимир
Михайлович. - Натомість тієї ж ночі мій колега, також та¬сист, бачив, що під ранок біля магазину "Релакс" побилися дві компанії. Швидше за все, саме там Сергія побили. Я сам батько, маю трьох дітей, у мене син - інвалід, невже б я скалічив чужу дитину? Так, по плечах трохи надавав, але від мене він пішов сам.

Інше питання, підтримав його захисник, чому потерпілий спочатку і батькам, і лікарям казав, що невдало впав, а коли довелось робити операцію, відповідно витрачалися на ліки, згадав про суперечку з таксистом.

Тож, вивчивши матеріали справи, апеляційний суд Тернопільської області скасував вирок Збаразького районного суду - 5 років позбавлення волі та сплатити ЗО тис. грн. моральної шкоди, і відправив справу на нове розслідування.

З етичних міркувань імена дійових осіб у публікації змінено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі