• Головна
  • У Тернополі ресторанам та барам заборонили працювати після 22 год
15:28, 24 січня

У Тернополі ресторанам та барам заборонили працювати після 22 год

У Тернополі ресторанам та барам заборонили працювати після 22 год

У Тернополі заборонили роботу закладів громадського харчування та перебування відвідувачів в закладах ресторанного господарства та громадського харчування з 22:00 години вечора до 7:00 години ранку.

Також не допускається проведення розрахункових операцій після 21:00 години, окрім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс, повідомляє Файне місто.

З 24 січня тимчасово припинена робота дитячих ігрових кімнат.

Окрім цього, тимчасово не дозволяється проведення масових зібрань, дискотек, святкових подій, за винятком випадків 100% вакцинації усіх учасників таких заходів із заповненістю приміщень, яка не перевищує 50% від загальної кількості.

Контроль за дотриманням вищезазначених вимог покладений на організаторів заходів та керівників-адміністраторів.

Важливо! Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів, повинен бути 100% вакцинований та заповненість приміщень не перевищувати 50% від загальної кількості.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 24 січня, під час засідання Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації надзвичайної ситуації природного характеру на території Тернопільської міської територіальної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обмеження #ковід #ресторани
Оголошення
live comments feed...