• Головна
  • У Новий рік з новим сайтом: як «Качай Гроші» змінюються для клієнтів
Новини компаній
17:00, 27 січня

У Новий рік з новим сайтом: як «Качай Гроші» змінюються для клієнтів

Новини компаній
У Новий рік з новим сайтом: як «Качай Гроші» змінюються для клієнтів, фото-1

Постійне спілкування з клієнтами та пошук компромісних рішень – запорука успішного розвитку у багатьох сферах. Цей принцип є одним з основних, яких дотримується фінансова компанія «Качай Гроші». Вивчення відгуків своїх клієнтів дозволяє будувати власну стратегію взаємодії з ними, збільшувати швидкість прийняття вірних рішень, оптимізувати власний інтернет-ресурс.

Сайт онлайн-сервісу мікрокредитування "Качай Гроші" продовжує отримувати високі оцінки з боку своїх відвідувачів та потенційних клієнтів. Однак, щоб завжди бути на висоті, сайт постійно модернізується і оновлюється. Для цього залучаються успішні IT-фахівці, які у своїй роботі враховують усі побажання та функціональні пропозиції, що надійшли від клієнтів.

У Новий рік з новим сайтом: як «Качай Гроші» змінюються для клієнтів, фото-2

Ми міняємось!

Наочні розрахунки

Незалежно від того, який пристрій ви використовуєте для входу на сайт Качай Гроші - смартфон або ПК, на першій сторінці вам відразу ж відкриється калькулятор. Так, користувач зможе наочно побачити, на яку кредитну суму він може розраховувати, за якою відсотковою ставкою та якою буде підсумкова сума виплат.

Згідно з результатами численних досліджень, опція калькулятора регулярно використовується як новими, так і відвідувачами веб-ресурсу. Щоб стати ще привабливішим, перше, що було змінено компанією – це дизайн модуля. Тепер візуальне оформлення калькулятора відповідає вимогам усіх категорій потенційних позичальників, при цьому немає дрібного шрифту. Ми не приховуємо жодної інформації – всі важливі моменти та умови повернення кредитів легко читаються та є максимально прозорими.

Інший важливий аспект: скористатися калькулятором можна з будь-якої сторінки сайту. Незалежно від мети вашого візиту на сайт «Качай Гроші», ви завжди можете зробити потрібні розрахунки та оформити заявку на отримання позики.

Навігація: тепер ще простіше та доступніше!

Для нового сайту «Качай Гроші» IT-фахівцями було доопрацьовано навігацію. Тепер для отримання потрібної інформації щодо кредитних продуктів вам достатньо буде зробити лише один клік. Крім того, завжди залишається доступним меню інтернет-сервісу.

Процедура оформлення мікрокредиту стала найкоротшою. Безпосередньо з представником кредитної компанії можна поспілкуватись, якщо це необхідно, за допомогою особистого кабінету. З цим впорається навіть початківець, який не встиг ще пізнати сучасні технології. Сайт має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Мінімальний час очікування

Як і будь-який інтернет-ресурс, сайт Качай Гроші іноді починав повільно працювати, і це не залишилося непоміченим з боку користувачів. В оновленій версії сайту цю проблему було повністю виключено. Тепер відкрити Особистий кабінет, оформити та отримати онлайн кредит можна менше 10 хвилин!

Графік роботи операторів також наведено на новому сайті. А робота чат-бота здійснюється у цілодобовому режимі. Що це означає? При необхідності ви можете скористатися необхідною вам кредитною пропозицією у будь-який час доби, 24/7, за умови, що вам не знадобиться допомога реальних співробітників сервісу для вирішення вашої проблеми. Як правило, при повторних зверненнях до онлайн-сервісу кредитування «Качай Гроші» позики оформляються не більше, ніж за 5 хвилин. Головна умова – своєчасне повернення раніше взятих кредитів та повне погашення заборгованостей.

Безпека клієнтів, надійне зберігання даних

Крім зручного та зрозумілого інтерфейсу, на сайті «Качай Гроші» відбулися й інші важливі зміни. Насамперед – це забезпечення максимальної безпеки клієнтів. Мікрофінансова компанія є однією з перших, яка почала реалізації нових вимог Національного Банку України, що стосуються небанківських кредитних організацій.

Згідно з новими законодавчими положеннями, вже на першій сторінці онлайн-ресурсу клієнту надається інформація про всі виплати за позикою, а також дані про фінансову компанію, яка виступає кредитором. До того ж, ми забезпечуємо надійне зберігання особистих даних своїх клієнтів, до них не мають доступу треті особи, а шахрайські дії неможливі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...