Супермаркети взялися за новий спосіб виманювання грошей з тернополян

Чи бувало у вас таке, що ви прийшли в супермаркет, розраховуючи на одну суму коштів, а заплатили значно більше.Мабуть, так. І в цьому не завжди винні вмілі маркетологи та мерчендайзери. Тернопільські супермаркети взялися за новий спосіб виманювання грошей.

У соціальній мережі Вконтакті у групі Від Тарнополя до Тернополя користувач Василь Їжачок розмістив фото на якому видно, як супермаркет ставить різні ціни на свою продукцію.

1

Це викликало бурю емоцій в соціальній мережі:

- В таких випадках винні не продавець чи адміністратор,а ті що сидять в Києві,але їм це до оного місця,що покупцям не сподобалося різка переоцінка,вони заробили гроші,а працівники магазину хай віддуваються….безплатно,тому що премії за пояснення ситуації не дадуть точно.

- В нас ціни різні в залежності чи це супермаркет чи гіпермаркет,Подоляни і Орнава відносяться до гіпер,там ціни йдуть нижчі,інші три (Кривоноса,15 Квітня і Петлюри) це супер,там ціни вищі. Також ціни різні в інших містах.Все це робиться для того щоб вони заробляли. Ви щось купили в Подолянах за 20 грн,вам сподобалося,ви живете наприкл на Дружбі,зайшли в інше сільпо там цей продукт на 1 грн дорожчий,але ж ви не даватимете 5 грн на дорогу щоб на 1 грн дешевше купити в Подолянах.Це така схема власників щоб заробити. А страждають від цього прості люди.

Одним з найбільш частих порушень права споживачів є шахрайство з цінами — пропозиція купити продукцію за однією вартістю на ціннику чи вітрині і фіксація вже іншої ціни на касі при покупці. Така схема зустрічається як в супермаркетах, так і в ресторанах чи магазинах, пише Місто.

Варто пам’ятати, що згідно з Законодавством України Цивільний кодекс України, ст.699, п.2, пише: виставляння товару в місці його продажу є публічною пропозицією укласти договір купівлі-продажу.  Також Цивільний кодекс України, ст.706, п.1, гарантує :«товар оплачується за ціною, оголошеної продавцем у момент укладення договору».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі