Де знайти тернопільським студентам підробіток на літо?

Навчання у вишах уже близиться до закінчення, і скоро молодь зможе в повну міру відчути прихід літа, а це,зрозуміло, відпочинок, вечірки, подорожі тощо. Проте на стипендію на усі принади відпочинкового періоду не дуже розгуляєшся.

Тому рано чи пізно перед молоддю постає питання: де знайти підробіток на літо, так щоб і гроші були, і на відпочинок часу вистачало, пише Прес-клуб.

Шукати відповідь на це питання я розпочала з Інтернету. Я була дуже здивована, коли майже у всіх вакансіях, навіть на тимчасову роботу, обов’язковою умовою був стаж роботи. Звідки ж у студента може бути стаж? Проте це хоча б логічно, але коли на місце офіціанта в кафе шукають людину з закінченою вищою освітою, — виглядає, як мінімум, смішно. Однак, переглянувши декілька десятків повідомлень, студентам все-таки вдається знайти непогані варіанти.

"Знайшла роботу через оголошення на одному з тернопільських сайтів, — розповідає студентка Ірина. — В оголошенні було вказано, що потрібна дівчина для роботи офіціант-кою. Зателефонувала, і з`ясувала, що одному з тернопільських популярних ресторанів потрібні офіціантки для фуршетів. Успішно пройшла співбесіду, мене взяли на роботу, щоправда, спочатку на випробувальний термін, котрий тривав 2 тижні".

Окрім Інтернету, я також вирішила звернутись в Тернопільський обласний молодіжний центр праці. Для того, щоб вам знайшли роботу, потрібно спочатку зробити внесок в розмірі 40 гривень. Проте, як стверджують студенти, шкірка вичинки вартує – через центр набагато легше тимчасово працевлаштуватися та й багато працедавців подає сюди наявні вакансії.

Студентка Марія таким способом знайшла роботу для себе: «У них є багато вакансій для молоді, тому там можна працевлаштуватись без проблем. Звичайно ж, зарплати невеликі. Проте це все одно краще, ніж нічого.» Як кажуть в народі «хто шукає — той знаходить». Тому якщо ви не бажаєте все літо байдикувати і сидіти в батьків на шиї, то прикладіть мінімум зусиль – і робота знайдеться, пише Тетяна Дахновська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі