Через погану дорогу до Тернополя львівські перевізники вимагають переглянути тарифи на перевезення

Перевізники Львівщини звернулися з листом до очільника області Віктора Шемчука з вимогою відремонтувати дороги.

Якщо цього не буде зроблено, то транспортники готуються підвищити тарифи на міжміські та приміські перевезення, аби покрити витрати на амортизацію машин та пальне.

Про це Львівським новинам онлайн повідомив Ігор Дума, голова Львівської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту.

За словами пана Думи, через поганий стан доріг рейсові автобуси потрібно постійно ремонтувати, а ще значно збільшилися видатки на пальне, адже в дорозі маршрутки тепер перебувають значно довше.

"Найгірші дороги у напрямку до ТернополяЧервонограда, Бродів, Старого Самбора, Самбора, , - каже Ігор Дума. - Практично немає доріг у Турківському районі, по селах у Перемишлянському районі. Зрештою, практично всі райони залишилися без доріг".

Як поінформував Ігор Дума, перевізники використовують для пасажирських перевезень старі "Мерседеси", бо нові автобуси-"Еталони" не витримали б таких шляхів.

"До Червонограда колись їхали дві години, а тепер поволеньки, з ямки на ямку, аби не доламати автобус до кінця. Тож доводиться їхати близько чотирьох годин", -- додав пан Дума.

З його слів, страйкувати перевізники не будуть, а ось листи зі скаргами пишуть чи не щотижня.

"Позаминулого тижня скерували листа голові ЛОДА Вікторові Шемчуку, але відповіді поки що не отримали, -- каже Ігор Дума. -- У листі йшлося про те, що потрібно відремонтувати дороги, бо їздити по них просто неможливо. Ми також наголосили -- якщо дороги не підлатають, то потрібно підвищувати тарифи на міжміські та приміські перевезення, аби хоч якось покрити видатки на ремонти, запчастини та пальне".

Попри те, транспортники не кажуть, на скільки можуть зрости тарифи.

"Якщо дороги поремонтують, нинішні тарифи нас цілком влаштовують", -- додав Ігор Дума.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі