• Головна
  • У Тернополі проходитиме студентський мультфестиваль «Студреспубліка»
18:00, 13 червня 2013 р.

У Тернополі проходитиме студентський мультфестиваль «Студреспубліка»

28-30 червня у Тернополі проходитиме студентський мультфестиваль «Студреспубліка», приурочений Дню конституції України та Дню молоді. Оргкомітет фестивалю активно працює над тим, аби захід був вдалим.

Цьогоріч у Тернополі студенти місцевих вузів традиційно створять найсправедливішу державу. Протягом трьох днів у парку «Топільче» учасники мультфестивалю «Студреспубліка» забавлятимуться та будуватимуть країну «Тут збуваються твої мрії». Для цього вони матимуть власний уряд, землю, візи, адміністративний поділ, підприємства, партії і внутрішню валюту.

«Цьогоріч фестиваль святкує 15 річницю з дня започаткування. За цей час студентська держава стала доволі розвинутою, кожного року в її устрій вносяться все нові складові. Зокрема, до дня студента минулого року була створена робоча група – таким чином з ініціативи президента виділено територію у Криму для створення оздоровчого комплексу, який прийматиме студентів увесь рік, - зазначив директор ЦДМІ ім. Довженка, член Міжнародного оргкомітету «Студреспубліка» Володимир Заверуха. – Наразі до участі у фестивалі зголосилося уже понад три тисячі учасників через соціальні мережі. Для того, щоб перетнути кордон студентської республіки, бажаючі зможуть отримати одноразові мультивізи безпосередньо перед входом у парк, де відбудеться захід».

Традиційно проведення «Студреспубліки» відбувається під відкритим небом – кожен намет має свою назву та призначення, про події, що відбуваються у республіці, в новинах щодня повідомляє тамтешня преса.

 Після прийняття бюджету, основним завдання політичних партій студреспубліки є знайти спосіб, як заробити гроші. Кошти необхідні їм для того, аби зареєструвати свого кандидата у мери та кандидатів у депутати до місцевого магістрату. Бажаючі зайнятися бізнесом можуть отримати безвідсотковий кредит у Нацбанку студентської республіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...