• Головна
  • "Вірус завдає масштабного удару людям із цієї групи, існує лише один шлях до порятунку": лікар про штам "Омікрон" (ВІДЕО)
15:07, 31 січня 2022 р.

"Вірус завдає масштабного удару людям із цієї групи, існує лише один шлях до порятунку": лікар про штам "Омікрон" (ВІДЕО)

"Вірус завдає масштабного удару людям із цієї групи, існує лише один шлях до порятунку": лікар про штам "Омікрон" (ВІДЕО)

Зі страшною силою штам "Омікрон" шириться світом і Україною, особливістю нового варіанту вірусу є те, що він масово вражає людей, які раніше вже потерпали від подібної недуги. Люди страждають через важкі симптоми і ускладнення, потерпаючи від штаму, котрий відзначається колосальною заразністю.

Лікар Тарас Жиравецький на своєму каналі в мережі YouTube розповів про те, кому найбільше варто боятися вірусу, а також про те, як протистояти штаму "Омікрон" допомагає природний імунітет.

Лікар зазначив, що повторна недуга протікає у людей простіше, ніж у тому випадку, якщо інфікований нездужає вперше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Омікрон #симптоми #лікарі

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вікторія
1 лютого 2022 р., 11:27
Як це "повторна недуга протікає у людей простіше, ніж у тому випадку, якщо інфікований нездужає вперше." Так повторна чи вперше?🤔
Олександр
1 лютого 2022 р., 13:53
В початковій школі є показник "рівень розуміння прочитаного". Якось так...
Сергій
1 лютого 2022 р., 14:24
Это значит то, что до одного места ваши вакцины, деление на привитых и не привитых, маски, локдауны и т. д. и т. п. Вспомните истерию в начале этого маразма, начитайтесь разных страшилок в интернете, а теперь просто оглянитесь вокруг... Ну?
Олена
1 лютого 2022 р., 19:22
Что за бред ? Сам себе противоречит Что это за врач ? Посмешище
Анон
1 лютого 2022 р., 21:41
Не соромно людей залякувати брехнею? Нащо ви це робите? Ск1льки можна? А як же совесть?
Останні новини
Оголошення
live comments feed...