Лікаря Буртняка звільнили через резонансну смерть тернополянки Марії Деркач?

Більше місяця тому з займаної посади пішов багаторічний керівник галузі медицини області Михайло Буртняк. Під час прощання губернатор Тернопільщини відзначив усі досягнення пана Буртняка і зазначив, що після такої маси реалізованих проектів йому потрібно відпочити. Офіційна версія звільнення була дуже розмитою. 

Одні пояснювали це численним скандалами в медицині, які начебто набридли чиновнику, і він сам попросився на відпочинок. Інші казали, що звільнення спровоковане проблемами навколо створення центру екстреної допомоги, реконструкції пологового будинку та смертю тернополянки Марії Деркач. Як вдалося з’ясувати «Номер один», саме останній випадок став роковим для чиновника.

Сьогодні, 13 червня, ректор медуніверситету Леонід Ковальчук в контексті обговорення резонансного випадку у міській лікарні №2 зазначив: «За такі випадки потрібно карати не медичний персонал, а нас – керівництво, яке не може забезпечити неохдіних умов для медиків. Після висновків комісії міністерство дало губернатору Тернопільщини розпорядження звільнити начальника департаменту охорони здоров’я. Я бачив цей документ на власні очі. Розпорядження  міністерства було виконано. Мова йде про колишнього начальника - Михайла Буртняка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі