Тернопільським підліткам дозволять розважатися пізно ввечері тільки у філармоніях та театрах

Віднині сидіти в кафе і  ресторанах після 22-ї години можна тільки  пред'явивши паспорт, бо в Україні вводять комендантську годину. Відповідний закон підписав президент України.

Нові правила будуть стосуватися не лише кафе та барів, але й будь-яких розважальних центрів, крім закладів культури - до них віднесли кінотеатри, театри та філармонії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Весела  компанія у ресторані святкує випускний. Вони закінчили 9 класів. Початок вечірки призначили на першу годину дня. Паспорт із собою має лише Владислав. Йому новий закон подобається, бо, каже, що в Росі навіть по вулиці дітям ходити не можна. Адміністратор ресторану, Аліна, каже – такі компанії гуляють тут досить часто.  Іноді – втрачають відчуття часу. Щоб  вмовити дітей розійтися, Аліна згадує досвід роботи у дитячому таборі. "Ми не можемо їх викинути силою. Пропонуємо викликати таксі, подзвонити батькам. Бо так їх відпускати дійсно страшно, бо представляєш своїх дітей у такій ситуації", - каже дівчина.

Президент асоціації рестораторів України Ольга Насонова пояснює, що знайти дитину у пристойному закладі пізно ввечері –  важко. А клуби та дискотеки, куди пускають молодь, де-факто, і без нового закону є порушниками – бо, як правило, продають дітям алкоголь.

"Цей закон нанесе удар по тим закладам, які не приносять шкоди", - каже Ольга Насонова. Це, наприклад, розважальні центри, або боулінг-клуби. Менеджер  Карина, каже – сюди ходить кілька компаній підлітків, які засиджуються до ночі. Діти не п'ють, не курять, а спокійно грають. Як саме заклади мають відмовляти неповнолітнім клієнтам – не знають ще навіть у міліції.

Як повідомлялося раніше, нічним клубам загрожує 1,7 тис. грн штрафу за розваги підлітків.

тсн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі