• Головна
  • "Добре, що цей вірус потрапив в Україну, тепер все повністю зміниться": колишній міністр про єдиний плюс штаму "Омікрон"
13:45, 3 лютого

"Добре, що цей вірус потрапив в Україну, тепер все повністю зміниться": колишній міністр про єдиний плюс штаму "Омікрон"

"Добре, що цей вірус потрапив в Україну, тепер все повністю зміниться": колишній міністр про єдиний плюс штаму "Омікрон"

Штам "Омікрон" стрімко поширюється Україною і світом, а медики вже роблять припущення, які наслідки для людства може мати цей варіант вірусу. Його особливість - це надзвичайна заразність, він із величезною швидкістю передається від особи до особи. А деякі медики навіть вбачають один єдиний плюс у штамі "Омікрон", підкреслюючи, що з його появою в Україні все повністю зміниться.

Як інформує "Molbuk", колишній міністр охорони здоров’я Олег Мусій розповів, що штам "Омікрон" вже майже витіснив штам "Дельта".

"…Добре, якщо можна так сказати,  зараз прийшов штам "Омікрон", який витіснив агресивну "Дельту", яка викликала дуже багато ускладнень. За даними МОЗ, зараз знизилася кількість госпіталізацій, у п’ять разів знизилася смертність.

Зараз ми маємо понад 30 тисяч хворих і смертність – 150 випадків за день…",– заявив співбесідник.

Мусій підкреслив, що будь-який імунітет, а особливо – природний, вберігає від агресивного перебігу коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Омікрон #штам #Дельта #вірус #симптоми #плюс
live comments feed...