• Головна
  • Тернополяни скаржаться на зграї безпритульних псів (ВІДЕО)
16:07, 3 лютого 2022 р.

Тернополяни скаржаться на зграї безпритульних псів (ВІДЕО)

Тернополяни скаржаться на зграї безпритульних псів (ВІДЕО)

Тернополяни насторожені через зграї безпритульних собак, які стрічаються їм на вулицях обласного центру, проте знаходиться і чимало людей, що переконані у безпечності цих псів.

Нещодавно у Тернополі собака покусав 12-річну дівчинку: тернополянин Святослав Журовський вирішив привернути увагу громадськості до цього випадку, адже аналогічні інциденти трапляються регулярно.

На нього самого на вулиці Білогірській напав собака. Але жителі цього мікрорайону стають на захист безпритульних псів.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Небезпечні #агресивні #пси #Тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ирина
4 лютого 2022 р., 09:33
Предлагаю всем жителям которые встают на защиту собак ,взять по одной к себе домой и не будет злых,голодных бродяжек. Когда загрызут кого нибудь , их люди сами отстреляют
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення