У Тернополі новий дорожній знак - «лежачий пішохід» (фото)

Продовжуючи тему занедбання дорожніх знаків, не можемо не відрекомендувати новоявлену знаменитість, що оселилася 11 червня по вул. Танцорова на території будинку Профспілок.

«Лежачий пішохід», як його уже встигли прозвати тернополяни, досить давно грозився «врізати дуба» й мальовничо хилився із кожним роком усе нижче до газону.

Не зламали його ні шарпаючи вітри, не знесла важким покривом напрочуд сніжна зима, проте постійна неувага до нього автомобілістів таки підкосила нещасного, й він увесь день пролежав на узбіччі і далі ніким не помічений, пише Погляд.

Тернополянин Андрій знаходить своє пояснення важливого, на його думку, призначення «Лежачого пішохода»:

– Так це ж для п’яних придумали! Повзе собі п’яний мужичок, він ж не бачить знак зверху, а тут опа! –  і внизу є . От він і знає, де перелазити дорогу!

– Тепер він хіба на лопату для згортання снігу годиться, – підмічає інший перехожий і висловлює подив, чому таке непогане знаряддя ще і досі ніхто не поцупив. Проте дивуватися довелося недовго –  наступного ж вечора «зомлілого знака» уже не було на місці – він потрапив у нові, сподіваємось, більш турботливі руки.

1

 

2

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі