Тернополянку ледь не пошматували чотири безпритульні собаки (фото)

На Ольгу Мазуркевич накинулися собаки з "кліпсами".

- Четверо собак взялися нізвідки і раптово накинулися на мене на “Східному”, - розповідає тернополянка Ольга Мазуркевич. – Вони звалили мене на землю, пошматували колготи та спідницю і покусали ногу.

Нещастя трапилося з жінкою на вул. Довженка. Вона два тижні пролежала у лікарні і перебуває на амбулаторному лікуванні аж до вересня.

Всі собаки були з "кліпсами", додає тернополянка. Їх відігнали лопатами робітники з сусідньої будови. Травмована в розпачі викликала правоохоронців. Втім, вони сказали що це не їх компетенція. Через кілька годин Ольга Мазуркевич відчула, що у неї підвищилася температура, тому пішла в травмпункт. Її одразу положили до лікарні. Пані Ольга отримала щеплення від правця та сказу. Також їй кололи антибіотики.

Жінка написала заяву на ім'я міського голови з проханням вирішити проблему агресивних  собак та відшкодувати їй кошти, які вона витратила на лікування. У відповідь тернополянка  отримала лише відписку.

У листі, підписаному заступником міського голови Владиславом Стемковським, вказано, що звернення жінки розглянув виконком міськради (копія листа є в редакції – прим. авт).

"На основі вимог законодавчого акту у Тернополі створено бригаду, яка виконує роботи з відлову безпритульних тварин на території міста, тимчасовим утриманням та подальшим поверненням їх на попереднє місце дислокації, йдеться у листі. Розділяємо з Вами занепокоєння та повідомляємо, що нам дуже прикро, що вам довелося пережити відповідні незручності. З метою організації належного виконання піднятого вами питання, вищезазначеній службі доручено обстежити зазначену у зверненні ділянку та при виявленні тимчасово ізолювати безпритульних тварин. Для попередження та вирішення у майбутньому подібної ситуації рекомендуємо безпосередньо звертатись на адресу служби з відлову безпритульних тварин - КП "ТМ ШЕД.

Про фінансове відшкодування витрат на лікування, про яке Ольга Мазуркевич написала у заяві, у відповіді з міськради навіть не згадали.

- Я не хочу, щоб собак вбивали чи знущалися з них. Але я не хочу бути їх жертвою. І не хочу, щоб на моєму місці опинилися інші, - каже 20 хвилин тернополянка.

На лікування пані Мазуркевич витратила близько тисячі гривень, які їй ніхто не відшкодує.

- У лікарні почула від медиків, що я не одна я така. Покусані собаками пацієнти потрапляють до них регуляно, - каже постраждала. - До речі, коли мене виписували, якраз привезли чоловіка , якого теж покусали собаки. На жаль, всі мовчать і нікуди не скаржаться. Але ж це не вихід! Треба вирішувати проблему з бродячим собаками негайно. Чи наша міськрада чекає, поки вони когось не загризуть.

jinka-sobaka

jinka - sobaka1

 

jinka - sobaka2

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі