• Головна
  • Пивні намети заполонять тернопільські парки?
14:00, 17 червня 2013 р.

Пивні намети заполонять тернопільські парки?

Днями в Українському домі «Перемога» підприємці зустрічались із працівниками управління економіки, промисловості та праці, управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради, представниками Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, головного управління Міндоходів в області, Пенсійного фонду України в м. Тернополі.

Загалом на зустріч завітало майже 60 осіб. повідомляє кореспондент «Номер один».

Насамперед обговорили механізм видачі міською радою дозволів на встановлення літніх майданчиків та павільйонів для торгівлі.

Директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк докладно розповів про можливості служби зайнятості щодо надання послуг роботодавцям відповідно до нового Закону України "Про зайнятість населення". Особлива увага роботодавців була привернута створенням нових робочих місць для торгівлі на літніх майданчиках, що дають можливість не тільки якісно підібрати кадри з проведенням стажування на робочому місці, але й отримати компенсацію єдиного внеску, сплаченого роботодавцем за працевлаштованого за направленням служби зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного.

За підсумками зустрічі ухвалено рішення Тернопільської міської ради про дозвіл встановлення літніх майданчиків, а також визначили основні пріоритети подальшої співпраці зі службою зайнятості та іншими державними організаціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...