• Головна
  • У Тернополі завтра чимало будинків залишаться без водопостачання
11:14, 17 лютого 2022 р.

У Тернополі завтра чимало будинків залишаться без водопостачання

У Тернополі завтра чимало будинків залишаться без водопостачання

Понад 15 будинків завтра не матимуть водопостачання.

Як повідомляє КП "ТЕрнопільводоканал", у зв'язку з ремонтними роботами на водопроводі, 18 лютого з 9 до 20 години буде припинено водопостачання за адресами:

- вул. Дністрянського;

- вул. Глибока, 25;

- вул. Глиняна, 1;

- пр. Бандери, 10-42 (парні номери).

У водоканалі просять вибачити за тимчасові незручності й заздалегідь запастися водою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #водопостачання #ремонт
Останні новини
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
Оголошення