
15:27, 18 лютого 2022 р.
Машиністи, їхній начальник і прості люди розкрадали дизпаливо на Тернопільщині (ВІДЕО)

На Тернопільщині було зафіксовано факт величезного розкрадання дизельного пального: впродовж місяця було вкрадено близько 2 тон дизелю.
Шестеро зловмисників здійснювали свою злочини у підрозділах локомотивного депо регіональної філії "Львівська залізниця" на Тернопільщині.
Детальніше дивіться у відео "Т1".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
15:07, Сьогодні
12
15:21, Сьогодні
14:47, 17 червня
39
Коментарі