• Головна
  • Термінова евакуація та медики з вогнегасниками: що робилося в Тернопільській райлікарні (ФОТО)
10:23, 21 лютого 2022 р.

Термінова евакуація та медики з вогнегасниками: що робилося в Тернопільській райлікарні (ФОТО)

Термінова евакуація та медики з вогнегасниками: що робилося в Тернопільській райлікарні (ФОТО)
Готовність діяти в екстримальних умовах проявили медики Тернопільської райлікарні. Для них провели навчання рятувальники.

Участь у них взяли адміністрація та медичний персонал КНП Великобірківської селищної ради “Тернопільська центральна районна лікарня”.

Під час проведення навчання медикам роз’яснено порядок проведення евакуаційних заходів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру та порядок дій при отриманні сигналів оповіщення, наголошено на дотриманні основних вимог пожежної безпеки.

На завершальному етапі навчань кожен охочий спробував привести в дію вогнегасник та погасити умовну пожежу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#евакуація #навчання #вогнегасник

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...