• Головна
  • "Підробне і небезпечне для здоров'я": тернопільські поліцейські вилучили 3,5 тонни фальсифікованого спирту (ВІДЕО)
17:07, 22 лютого 2022 р.

"Підробне і небезпечне для здоров'я": тернопільські поліцейські вилучили 3,5 тонни фальсифікованого спирту (ВІДЕО)

"Підробне і небезпечне для здоров'я": тернопільські поліцейські вилучили 3,5 тонни фальсифікованого спирту (ВІДЕО)

На суму більшу за 400 000 гривень виявили співробітники Теребовлянського відділення поліції фальсифікованого спирту у мешканця одного із сіл Микулинецької селищної громади. 

43-річний чоловік зберігав вдома спирт, який використовує для створення підробних алкогольних напоїв. 

Поліцейські вилучили під час обшуку в нього три з половиною тонни спирту, понад 450 пляшок горілчаних напоїв різних торгових марок, 120 літрів спиртосуміші, розлитої у пластикові пляшки, підроблені марки акцизного податку, етикетки, порожню тару та корки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спирт #фальсифікат #Тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення