• Головна
  • "Москва була болотом із жабами": мем із сайту посольства США надихнув українців і розлютив росіян (ФОТО)
17:27, 22 лютого

"Москва була болотом із жабами": мем із сайту посольства США надихнув українців і розлютив росіян (ФОТО)

"Москва була болотом із жабами": мем із сайту посольства США надихнув українців і розлютив росіян (ФОТО)

Після того, як президент РФ Володимир Путін визнав "незалежність" так званого ЛДНР, публічно висловившись щодо ряду питань української історії, зокрема про нібито "створення України Лєніним", на офіційній сторінці посольства США в Facebook, яке зараз перебуває у Львові, з'явився мем, який розкриває істинну історичну правду.

"Москва була болотом із жабами": мем із сайту посольства США надихнув українців і розлютив росіян (ФОТО), фото-1Публікація викликала шквал англомовних коментарів зі словами підтримки на адресу України. Самі ж українці також висловилися.

"Україна цивілізаційно належить до європейської сім’ї народів. Нашого цвіту по всьому світу в королівських династіях Ярослав Мудрий знав як інтегруватися з Європою та посилити родинні зв’язки.. а от що могли московити запропонувати Франції, Британії, Швеції, Норвегії ? Красу боліт із жабами ? Чи жаб -царівн?",- прокоментувала Ганна Г.

Сайт посольства США постійно інформує про ті заходи, які зараз почали задіювати уповноважені американці у відповідь на агресивну поведінку РФ.

"Вчора президент Байден підписав виконавчий указ у відповідь на дії президента Путіна щодо нібито визнання так званих Донецької та Луганської народних республік (ДНР і ЛНР) "незалежними" державами. Сполучені Штати без вагань використовуватимуть свої повноваження, щоб спрямувати їх на тих, хто підтримує дії з підриву суверенітету та територіальної цілісності України",- ідеться у попередньому повідомленні посольства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посольство #США #офіційний #сайт #мем #історія_України
live comments feed...