У Тернополі фонтани використовують замість сміттєвого контейнера (фото)

На радість тернополянам, окрім реконструкції фонтану «Каскад», що біля Тернопільського замку, днями комунальники почали ремонт кількох фонтанів на алеї у гідропарку «Топільче».

Як стало відомо mywest, з п’яти фонтанів планують залишити три: замість двох крайніх – будуть клумби.

Тим часом тернополяни у соцмережах жваво обговорюють навколоремонтні баталії водограїв. Загалом жителі міста позитивно сприймають ремонт, занедбаних за багато років, фонтанів, але у більшості вже виникають побоювання за майбутнє водограїв у «Топільче». Адже всі добре знають, що сталося із водним каскадом біля Тернопільського замку: його капітально ремонтували три роки тому, а зараз – повністю переробляють. При цьому у обох випадках на це витратили мільйони гривень з бюджету.

Це – одна проблема. Інша – стосується фонтану «Щастя», що біля РАЦСУ. Тернополяни вже не раз обурювалися його непривабливим зовнішнім виглядом і роботою, адже тоненька «струйка» води – це ще не фонтан. Не думаю, що ця «краса» – це те, що хотілося б першим побачити тернопільським «молодятам» після офіційного одруження, пише Інфопростір.

P.S. До речі, деяким молодятам, які одружувались минулого року, «пощастило» побачити «Щастя» у дуже «оригінальному» вигляді: трошки води і … сміття. Цікаво, кому прийшла в голову думка використовувати фонтан замість сміттєвого контейнера. Хоча, погодьтеся, іронія вдалась: якесь же застосування водограю потрібно знайти!

8

 

9

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі