• Головна
  • У Росії настала реальна економічна криза, не порівнянна з 2014 роком,- російський олігарх Дерипаска
15:26, 28 лютого 2022 р.

У Росії настала реальна економічна криза, не порівнянна з 2014 роком,- російський олігарх Дерипаска

Про це написав російський бізнесмен Олег Дерипаска на своїй сторінці у Telegram.

"Підйом ставки, обов'язковий продаж валюти (зараз ще згадають, що за курсом, встановленим ЦБ на дату проведення розрахунків) – це перший тест на те, за чий рахунок реально буде цей банкет.

Дуже хочеться роз'яснень та виразних коментарів щодо економічної політики найближчих трьох місяців", – написав він.

Дерипаска вважає, що для виходу з кризи потрібні "реальні кризові менеджери, а не фантасти з пачкою презенташок".

"Зараз, як у 2014 році, пересидіти не вдасться. Необхідно змінювати економічну політику, треба закінчувати весь цей держкапіталізм", – додав Дерипаска.

Зазначимо, що Дерипаска має актив в Україні – Миколаївський глиноземний завод.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#санкції #економіка #Росія #Дерипаска

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...