23-річна жінка загинула на Джуринському водоспаді після віщого сну

Марії одного дня приснився дуже красивий водоспад. Вона захотіла туди поїхати. Вирішили з чоловіком поїхати на екскурсію на Червоногородський (Джуринський) водоспад, що на Тернопільщині. Самі молодята проживали в Чернівцях.

Той літній день, 15 червня, виявися трагічним для 23-річної дівчини. Вона зірвалася зі скелі і загинула.

«Простягла руку, та бракнуло декілька сантиметрів»

– То була моя улюблена сестричка, – каже її двоюрідний брат Юрій Євнак. – Я не можу повірити, що її вже немає. Як мені розповідали, вона з чоловіком і друзями гуляли спочатку внизу цього водоспаду. Але їй раптом дуже захотілося нагору. Вона почала просити чоловіка, щоб пішов з нею. Він трішки затримався, і вона пішла першою.

Далі, за словами, Юрія, вона піднімалася обережно сходинками, а Віталій, її чоловік, здоганяв її позаду. Коли вона добралася до самого верху, вирішила ступити на камінчик, який обмивала вода.

– Цей камінчик був слизький, і вона ковзнула і полетіла у воду, – продовжує хлопець. – Падаючи, простягнула руку до Віталія, але йому бракнуло декількох сантиметрів, щоб її зловити. Під час падіння, кажуть, вона тричі переверталася у воді і дуже сильно поранила голову. Чоловік кинувся зразу ж за нею з водоспаду, але врятувати її не зміг.

«Чому немає обгороджень чи інших заходів безпеки?»

Коли Марію витягли на берег, у неї прощупувався пульс.

– Її навіть пробували завезти в найближчу лікарню, – додає Юрій. – Але всі розуміли, що з такими травмами вижити неможливо.

Родичів дівчини дивує і обурює, чому таке небезпечне місце, як скеля водоспаду, не обгороджене якимось забором, або чому там немає рятувальників.

– Як так може бути, що на туристичному об’єкті, де люди платять по 15 гривень  за вхід, навіть немає елементарних заходів безпеки, – каже двоюрідний брат загиблої. – Чому людям дозволяють вільно гуляти такими небезпечними місцями? Зрозуміло ж, що, наступивши на такий камінчик можна легко посковзнутися. Я чув, що це вже не перший такий випадок. Мою сестру уже не повернути, але хочу, щоб представники влади звернули увагу на цей випадок, щоб вберегти життя іншим невинним людям.

Місто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі