• Головна
  • "Колосальна заразність і вражаюча смертність, вірус об'єднав загрози двох жахливих штамів": медики про штам "Дельтакрон"
16:27, 14 березня

"Колосальна заразність і вражаюча смертність, вірус об'єднав загрози двох жахливих штамів": медики про штам "Дельтакрон"

"Колосальна заразність і вражаюча смертність, вірус об'єднав загрози двох жахливих штамів": медики про штам "Дельтакрон"

Світом продовжує поширюватися штам "Омікрон", який відзначається надзвичайною заразністю і підступністю своїх проявів, а медики тим часом сигналізують про появу нової можливої загрози, гібридного штаму, котрий поєднує в собі властивості відразу двох варіантів вірусу. Дослідження поки не надують змоги оцінити весь масштаб загрози, проте щодо гібрида науковці рекомендують зберігати пильність і залишатися готовими до найгіршого з можливих розвитку подій.

Як інформує "azertag.az", гібридний варіант коронавірусу тривожить медиків, однак на думку науковців, "Дельтакрон", гібрид штамів "Дельта" і "Омікрон" є кроком назад у розвитку вірусу.

Штам "Дельта" спричиняв у людей найважчий перебіг з усіх можливих у інфікованих, а штам "Омікрон" вражав своєю заразністю, а тепер вчені ведуть мову про їхнього гібрида, який здатен кинути виклик усій світовій медичній системі.

ВООЗ повідомляє, що цей супермутант виявлений у Франції, Нідерландах і Данії. Проте поки що виявлено лише 32 випадки зараження.

Професор Ян Джонс, вірусолог із Університету Рідінга, вважає, що "Дельтакрон" навряд чи зможе витіснити "Омікрон", оскільки залишається мутацією "навпаки". Втім деякі медики все ж занепокоєні змінами коронавірусу й не радять легковажити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Омікрон #лікарі #симптоми
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"45 400 грн зарплати на місяць, робота для людей без дипломів": роботодавці терміново шукають працівників
"Холодна гроза суне на ряд областей, хлинуть великі потоки води": синоптики попередили про погіршення погоди
Оголошення
live comments feed...