• Головна
  • Автора найкращого відеоролика про Тернопіль нагородять премією у розмірі 8 тисяч гривень
19:00, 20 червня 2013 р.

Автора найкращого відеоролика про Тернопіль нагородять премією у розмірі 8 тисяч гривень

Тернопільська міська рада спільно з фондом розвитку імені В. Лучаківскього оголошує конкурс на кращий промоційний відеоролик про місто Тернопіль.

- Ми запрошуємо до співпраці усіх професіоналів, аматорів, усіх, хто має бажання, хто вміє це робити. Метою цього конкурсу є скласти найбільш позитивні враження про наше місто, представити усі ці кращі моменти, які є кращими у нашому місті для того, щоб це був головний промоційний ролик, який в подальшому зможемо використовувати для надання інформації про місто Тернопіль, зазначив сьогодні на прес-конференції міський голова Тернополя Сергій Надал. 

– Головна мета цього ролика – це висвітлити Тернопіль у його позитивному, найкращому світлі, щоб до нас приїжджали і діти, і старші люди, і молодь. Перший етап конкурсу – збір усіх робіт. Роботи можна надсилати на пошту, можна зв’язатися з організаторами і приносити на DVD. Потім усі ці роботи будуть формуватися і будемо закидати  в мережу. Кількістю лайків будемо визначати найкращі, найпопулярніші ролики, але це ще не все. 10 найкращих роликів буде визначати окремо журі. Серед тих десяти вже найкращий ролик виділить журі і переможець отримає премію у розмірі 8 тисяч гривень, – зазначив голова молодіжної міськради Любомир Шимків.

За словами начальника управління культури і мистецтв  Тернопільської міської ради Олександра Смика, до складу журі входять Юрко Зелений, Сергій Притула, Тарас Демкура, Михайло Гросуляк та інші. 

“20 червня – оголошення конкурсу. До 31 серпня прийом роликів. З 1 по 15 – інтернет-голосування в мережі. До 20 вересня визначення переможців, презентація кращих відеоробіт та оголошення переможців. Після Дня міста, тобто є момент, коли можна відзняти якийсь цікавий матеріал, цікаві події, хто як собі сценарій розписав, відбудеться підбиття підсумків, - зазначив Олександр Смик. 

DSCF5583

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...