Хлопець з Тернопільщини втопився у Києві

Віталій Фомін, родом з Чортківщини, втопився у Дніпрі в місті Київ. Хлопець навчався на першому курсі факультеті електроніки КПІ. Юнак був спортсменом та писав власні пісні.  

Випадок трапився 19 червня ввечері в Пущі-Водиці. На озері «Міський став» у Києві , де відпочивало 7 юнаків приблизно одного віку.

Хлопці вирішили переплисти на інший берег озеро до тарзанки. Підпливши до берега, юнаки помітили, що один з товаришів не доплив з ними. Вони кинулися шукати хлопця, але усі намагання виявилися марними. Тоді молодь звернулася за допогою до служби порятунку «101».

На місце події прибуло водолазно-рятувальне відділення спеціального аварійно-рятувального загону. Рятувальники за 5 хвилин знайшли тіло 19-річного хлопця на відстані 20 м від берега на глибині 8 м.

Бійці підняли на поверхню загиблого та транспортували до берега, де на нього чекала оперативно-слідча група міліції та медпрацівники. Після того як лікарі констатували смерть, загиблого хлопця забрала міліція для з’ясування обставин смерті, пише ДОБА

За словами товаришів, хлопець не вживав спиртні напої перед запливом і жодного разу не був помічений у розпиванні алкоголю.

Поховають Віталія у селі Базар, що на Чортківщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі