• Головна
  • Під час бойового завдання на війні загинув боєць "Правого сектору" Тернопільщини (ФОТО)
18:32, 19 березня 2022 р.

Під час бойового завдання на війні загинув боєць "Правого сектору" Тернопільщини (ФОТО)

Під час бойового завдання на війні загинув боєць "Правого сектору" Тернопільщини (ФОТО)

Сьогодні, 19 березня, "Правий сектор" Тернопільщини повідомив надзвичайно сумну звістку. Під час бойових дій загинув знаний військовий з позивним "Майстер" - Вадим Гайдін, який захищав Україну ще з початку російської агресії в Україні у 2014 році на Донбасі. Завтра з ним прощатимуться тернополяни. 

"Друзі, із сумом і болем повідомляємо, що в ході проведення операції розвідки по пошуку ворожих ДРГ і корегувальників, від численних осколкових поранень загинув Вадим Гайдін друг "МАЙСТЕР". 

Троє бійців розвідгрупи отримали легкі осколкові поранення і контузії. Друг Майстер йшов в головному розвіддозорі групи. 

Майстер командував відділенням батальйону Донбас в 2014-2015 роках. З початком повномаштабної інтервенції росії з доблестю і честю виконував бойові завдання в складі Другої роти Другого Окремого Батальйону ДУК.

 Друже, Господь прийняв тебе в свої обійми! Помолімося за Воїна Вадима Гайдіна. 

Попрощатись з Вадимом Гайдіним другом "Майстром" можуть усі бажаючі 20-го березня з 13:00 в Домі печалі (Микулинецька 27)

Парастас та похорон відбудеться о 16:00 в Архикатедральному Соборі НЗПБ

Після цього відбудеться поховання на Микулинецькому кладовищі на Алеї Героїв

Запрошуємо усіх небайдужих тернополян на молитву", - йдеться у повідомленні прес-служби "Правий сектор Тернопільщина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гайдін #загинув #Правий #сектор
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення