У Тернополі частина камер спостереження не працює: вимкнені або є муляжами

Про це повідомив начальник Тернопільського МВ УМВС України Олександр Хілюк. За його словами, під час обстеження об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування правоохоронцями встановлено, що частина камер не працює: не підключені до централізованої системи відеоспостереження, вимкнені або є муляжами.

Василь Хомінець, який донедавна очолював управління з питань торгівлі та захисту прав споживачів, а нині є заступником міського голови, не погоджується з такими заявами. Чиновник стверджує, що усі об’єкти, які отримували дозволи та здійснення діяльності або погоджували режим роботи були зобов’язані встановити камери зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження і виконали цю вимогу. Працівники управління здійснювали контроль за виконанням даного зобов’язання.

В результаті, міський голова Тернополя Сергій Надал зобов’язав профільне управління мерії надати правоохоронцям перелік об’єктів, які мали встановити камери. Натомість міліція готова поділитися списком порушників. За думку міського голови, така співпраця зробить напрацювання в даній сфері значно ефективнішими, пише Номер один.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі