Більше двох сотень людей пробігли центральними вулицями Тернополя

Більше двох сотень тернополян пробігли центральними вулицями міста 21 червня.

Побігати разом із чемпіонами і майстрами спорту могли усі охочі, пише 20 хвилин.

"Олімпійський день", а саме, день започаткування Олімпійських ігор  відзначали на Театральному майдані. Взяти участь у різноманітних заходах, змагання і показових виступах прийшли чимало тернополян.

—  Це дуже позитивний захід, тому ми із друзями беремо в ньому активну участь. Це стимул не стояти на місті, а рухатися і показувати приклад іншим, — розповів 27- річний тернополянин Микола. — Сьогоднішній забіг стовідсотково запезпечить усім присутнім гарний настрій.

Участь у легкоатлетичному кросі дистанцією у 600 метрів брали участь тернополяни різного віку. Серед них представники вузів, шкіл, організацій і секцій міста.  Наймолодшим учасникам було всього по шість років. Спочатку пройшов масовий забіг, а потім тернополяни змагались між собою у вікових категоріях. Переможці отримали грамоти і кубки.

До речі, таке свято здорового способу життя і спорту проводять майже у двохсот країнах світу на честь створення Міжнародного Олімпійського комітету. Цього року такий захід в Україні має особливий статус, оскільки проходить в рамках святкування 100- річчя олімпійського Києва під гаслом "Історія — є. Майбутнє — твоє!".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі