• Головна
  • Проросійська партія "ОПЗЖ" припинила свою діяльність в Україні (ВІДЕО)
16:43, 28 березня 2022 р.

Проросійська партія "ОПЗЖ" припинила свою діяльність в Україні (ВІДЕО)

Проросійська партія "ОПЗЖ" припинила свою діяльність в Україні (ВІДЕО)

"Опозиційна платформа – За життя", проросійська партія, офіційно заявила про те, що припиняє свою діяльність в Україні. 

Як інформує "24", про призупинення роботи заявив Вадим Рабінович, за його словами, зараз варто забути про рейтинг політсили.

Нагадуємо, що 20 березня президент Володимир Зеленський сповістив про те, що в Україні забороняється діяльність ОПЗЖ, "Партію Шарія" та низки інших проросійських політсил. Більшість нардепів з ОПЗЖ, яка співпрацювала із РФ, виїхали з України ще до початку війни.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОПЗЖ #припинила_діяльність
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення