• Головна
  • «Я побачив, як горить моя мати»: 15-річний хлопець з Чернігова про обстріли, окупацію і смерть мами (відео)
21:35, 29 березня 2022 р.

«Я побачив, як горить моя мати»: 15-річний хлопець з Чернігова про обстріли, окупацію і смерть мами (відео)

На очах у 15-річного Андрія з Чернігова загинула його 45-річна мама. Жінка підірвалась на міні, встановленій російськими військовими на дорозі, якою їхала з сином, племінником і друзями.

Російські солдати дозволили людям на двох автомобілях покинути населений пункт, знаючи про міни на шляху. Андрій отримав важкі поранення. Зараз хлопець проходить лікування у Львові, передає Радіо Свобода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій #мама #смерть
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення