08:30, 1 квітня 2022 р.
У Тернополі зробили додаткову зупинку для нового маршруту, який у центрі курсує порожнім
З метою покращення обслуговування пасажирів новим автобусним маршрутом №38, на вул. С.Крушельницької облаштовано нову тимчасову зупинку «на вимогу». Зупинка влаштована в напрямку від центру - перед перехрестям з вулицею Опільського.
Зупинка автобусів на вул.С.Крушельницької здійснюватиметься у випадку наявності пасажирів на посадковому майданчику, або на вимогу пасажирів, які знаходяться в салоні автобуса і мають бажання вийти.
Наразі даний маршрут у центрі курсує зазвичай порожнім, видно, що на зупинку "Кооперативний коледж" автобус приїжджає часто без пасажирів. І далі теж їде порожнім. Управлінню транспорту варто було б задуматися щодо вдосконалення маршруту і залученням масиву Новий світ, де транспорт зараз курсує вкрай несистемачтино. А власне звідти б міг бути пасажиропотік, як і з інших масивів – на Новий світ. Особливо б така модифікація стала затребуваною з потеплінням, тоді б з усіх масивів люди б могли доїхати на Циганку.
Нова ж зупинка ж на вулиці Крушельницької є тимчасовою. Як пояснили в управлінні транспорту, в умовах воєнного стану наразі неможливо зробити капітальні роботи та влаштувати там повноцінну зупинку.
Нагадаємо, що новий автобусний маршрут №38 «Кооперативний коледж – вул. Київська – вул. Лесі Українки» розпочав роботу 11 березня. Він проходить вулицями Руська - Замкова – С. Крушельницької – Збаразька – просп. Злуки – Генерала М. Тарнавського – Київська – 15 квітня – Протасевича – Лесі Українки – Слівенська – просп. С.Бандери – Руська – Замкова з усіма зупинками на шляху проходження. Наразі на автобусному маршруті працюють п’ять одиниць транспорту – це нові низькопідлогові автобуси, які нещодавно прибули у Тернопіль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:30, 6 січня
11:23, 14 січня
19:09, 11 січня
11:23, 14 січня
live comments feed...