
17:27, 1 квітня 2022 р.
ДТП у Тернополі: автомобіль "Kia K5" збив 30-річну жінку

Вчора (31 березня), близько 10 години, у Тернополі на вулиці Максима Кривоноса сталася вкрай небезпечна ДТП.
Як інформує пресслужба поліції, машина "Kia K5" збила жінку, яка переходила дорогу у невстановленому місці. 30-річну потерпілу тернополянку з травмами руки та голови госпіталізували.
Правоохоронці встановлюють обставини автопригоди. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 ККУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
20:31, 25 листопада 2025 р.