• Головна
  • Священик влаштував аварію на пішохідному переході у Тернополі (фото)
18:40, 24 червня 2013 р.

Священик влаштував аварію на пішохідному переході у Тернополі (фото)

У Тернополі сьогодні знову сталась аварія за участі таксі. На цей раз служби "СТ".

Як розповів “Погляду” Михайло Остапів, сталось це на пішохідному переході біля літака поблизу бульвару Д. Галицького.

“Сіра "Лада" їхала десь біля 60 км/год від Збаразького повороту. У той час  таксі "СТ" зупинився на світлофорі, горіло червоне. Як пояснював водій "Лади" після ДТП, в автомобіля відмовили гальма, тормозний шлях був біля 15 метрів. Можливо, він і задивився на щось.  
За кермом був священник, віз ікони на службу, швидше всього об руль вдарився, бо була розбита губа. Наскільки я зрозумів, викликати міліцію не стали, з Івано-Франківська брат священика мав приїхати і заплатити. Зі слів таксиста, він побачив в дзеркалі, як летить на нього машина ззаду і відпустив гальма, щоб хоч трохи зменшити удар. Слава Богу, що на переході нікого не було”,  - розповідає Михайло.

Нагадаємо, нещодавно водій таксі “Шанс” збив трьох малолітніх дівчаток на тротуарі.

24-2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення