12:14, 5 квітня 2022 р.
Щедрість алкозалежних: за 4 дні квітня на Тернопільщині вилучено 38 автомобілів нетверезих водіїв на потреби оборонців
Впордовж 1-4 квітня на території Тернопільщини співробітники поліції виявили 38 водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.
На порушників склали адмінпротоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Автомобілі в них вилучили та помістили на арештмайданчики. Після оформлення відповідних документів передадуть на потреби захисників вітчизни.
Поліцейські й надалі посилено забезпечуватимуть охорону громадського порядку на території області та звертаються до мешканців краю з проханням дотримуватися встановлених обмежень. Нагадуємо про дію комендантської години, яка триває в період з 22:00 по 06:00. Окрім цього не потрібно ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:24, 7 січня
16:47, 7 січня
12:39, 17 січня
10
live comments feed...