• Головна
  • "Санкції проти доньок Путіна": США впроваджують нові обмеження та заборони через воєнну агресію РФ (ВІДЕО)
19:00, 6 квітня 2022 р.

"Санкції проти доньок Путіна": США впроваджують нові обмеження та заборони через воєнну агресію РФ (ВІДЕО)

"Санкції проти доньок Путіна": США впроваджують нові обмеження та заборони через воєнну агресію РФ (ВІДЕО)

Російський президент Владімір Путін продовжує воєнні дії проти України, навіть попри те, що його солдати зазнають колосальних втрат. Тим часом наші західні партнери та союзники продовжують посилювати санкції щодо держави-агресорки.

Цього разу санкції не оминули і доньок Путіна: США впроваджують обмеження проти них, а також проти багатьох чиновників РФ.

Детальніше дивіться у відео "24".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РФ #війна #Україна #доньки_Путіна
Останні новини
ТОП новини
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
Оголошення
live comments feed...